KSIĄŻKA

Książka Marynowanie czasu Małgorzaty Chozgat – young adult - LOGO
Okładka książki Marynowanie czasu Małgorzaty Chozgat
Tytuł: Marynowanie czasu

Autor:
Małgorzata Chozgat

Gatunek:
powieść - young adult

Oprawa:
miękka

Ilość stron:
268

Wymiary:
125 x 195 mm

ISBN:
978-83-66533-05-9

Data wydania:
24 czerwca 2021 r.

Wydawca: Wydawnictwo AlterNatywne


Szesnastoletnia Kaja Darasiewicz, mieszkanka innowacyjnego kompleksu edukacyjnego im. Jeremiego Stermasza, rozpoczyna pracę w redakcji radio-czasopisma „Szejkspir”. Zafascynowana artystycznym światem starszych kolegów, stara się spełnić jako felietonistka, pracownik kawiarenki literackiej, a przede wszystkim nawiązać bliższe relacje z ludźmi, którzy jej imponują. Sama również pragnie zostać zauważona. Jej wrażliwość, nietuzinkowość i inteligencja sprawiają, że szybko staje się ważnym ogniwem grupy.

Kluczowym zadaniem zespołu redakcyjnego „Szejkspir” jest stworzenie dokumentu o życiu w „Stermaszu”. Kaja, jako niepełnoletnia i, zdawałoby się, nie dość dojrzała, nie może wziąć udziału w projekcie, jednak w tajemnicy przed przyjaciółmi zaczyna prowadzić własny eksperyment literacki.

„Marynowanie czasu” to powieść o dojrzewaniu, o poszukiwaniu swojego miejsca wśród ludzi, o odnajdywaniu siebie. Czy Kaja odkryje, co jest dla niej ważne w życiu? Czy plany na przyszłość zaburzy niespodziewana wiedza o przeszłości? Czy osoby, które pozna podczas rocznego pobytu w kompleksie, odmienią jej postrzeganie rzeczywistości i staną się przyjaciółmi na całe życie?Fragmenty i cytaty z książki Marynowanie czasu Małgorzaty ChozgatKsiążka Marynowanie czasu Małgorzaty Chozgat – wizualizacja
Zamów książkę Marynowanie czasu Małgorzaty Chozgat – księgarnie i sklepy

Recenzje, opinie i oceny o książce Marynowanie czasu Małgorzaty Chozgat